Data opublikowania: 15:11, 25 lutego 2019

Kategorie: GaleriaRok 2019

21 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury  w Stoczku Łukowskim odbył się bal kostiumowy, na którym nie zabrakło Myszki Minnie, Pocahotas, Drakuli, kotki, Krakowianki,  Cyganki, Chinki, Hanki Bielickiej, kowboja oraz całej gromady uśmiechniętych wróżek i wiedźm. Tak bawił się Klub 50+, który działa przy MOK od 2010 roku.

Klub zajmuje się nie tylko animacją kulturalną stowarzyszonych w nim seniorów,  ma także na swoim koncie wiele działań służących lokalnej społeczności oraz  promocji rodzinnego miasteczka.

Gra miejska, quest, rodzinny piknik z babcią i dziadkiem, publikacja „Stoczek Łukowski. Przewodnik  po mieście z charakterem” oraz szereg innych inicjatyw finansowanych ze środków zewnętrznych  pozyskanych przez Klub 50+  –  to dorobek tej nieformalnej grupy, która także chętnie służy pomocą przy wszystkich miejskich  imprezach, takich jak zajęcia feryjne lub wakacyjne dla dzieci, Sejmik czy Majówka w Stoczku. 

Duże brawa dla tej grupy młodych duchem seniorów, którym wiele młodszych osób może pozazdrościć aktywności, zaangażowania i umiejętności zabawy!

 

 

 

Data opublikowania: 14:06, 25 lutego 2019

Kategorie: Aktualności