Data opublikowania: 11:29, 10 stycznia 2018

Kategorie: GaleriaRok 2018

W imieniu Organizatorów III Orszaku Trzech Króli w Stoczku Łukowskim składam wszystkim serdeczne podziękowania za przygotowanie i udział w Uroczystości. Dziękuję Księdzu Proboszczowi za życzliwość, wsparcie, przewodniczenie Eucharystii, wygłoszoną homilię  poprowadzenie Orszaku. 

Dziękuję wszystkim osobom – ze środowiska naszych szkół i spoza nich, dziękuję policji, nauczycielom naszych szkół.

Dziękuję aktorom, którzy przygotowali poszczególne sceny. To nasze wspólne świadectwo wiary i okazja do odkrycia w sobie ducha misyjnego. Dziękuję państwu Smoleniom za udostepnenie swojego tarasu – dziękujemy za ciągłą życzliwość.

Orszak po raz kolejny pokazał, że nasze szkoły  to coraz mocniejsze, zwarte, gotowe do działania i dawania świadectwa wiary środowisko, które jednoczy się, umacnia i jest w stanie naprawdę dużo zaoferować innym. 

Dziękujemy warszawskiej Fundacji Orszak Trzech Króli, która zainicjowała świętowanie na ulicach miast i pozyskanym przez nią ogólnopolskim sponsorom, to dzięki nim zostały wdrukowane dla wszystkich śpiewniki, korony i sztandary, wszyscy uczestnicy i organizatorzy orszaków zostali ubezpieczeni. 

Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Orszak Trzech Króli 6.01.2019 roku.

 

                                                                                                        ORGANIZATORZY

 

Data opublikowania: 10:15, 10 stycznia 2018

Kategorie: Aktualności