Data opublikowania: 08:16, 25 maja 2021

Kategorie: GaleriaRok 2021

23 maja 2021 roku na zrewitalizowanym niedawno Skwerze Miejskim odbył się okolicznościowy koncert plenerowy pt. „Mamo, nasza mamo!”, podczas którego Orkiestra Dęta OSP pod batutą kapelmistrza Dariusza Kaczmarskiego z udziałem solistów zaprezentowała wiele wzruszających utworów wykonanych w hołdzie mamom z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Koncert rozpoczął dyrektor MOK Tomasz Drosio, który przywitał wszystkich licznie zgromadzonych:  przede wszystkim obecne na koncercie Mamy, a także przedstawicieli władz Miasta Stoczek Łukowski z Burmistrzem Marcinem Sentkiewiczem i Przewodniczącym Rady Miasta Krzysztofem Szczepańczykiem na czele i całą licznie zgromadzoną publiczność.  Następnie Orkiestra Dęta OSP z udziałem solistów: Iwony Gastołek, Pauliny Plak i Artura Piskorza zaprezentowała kilkanaście utworów w nowych aranżacjach. Na zakończenie koncertu wykonawcom podziękował Burmistrz Marcin Sentkiewicz, który zapowiedział jeszcze jedną niespodziankę: wszystkim mamom obecnym na koncercie przedstawiciele władz Stoczka i MOK wręczyli symbolicznego kwiatka.

Koncertowi towarzyszyło miejskie stanowisko z okolicznościowymi gadżetami i rękodziełem, z których wpływ zasili fundusz organizacji Obchodów Jubileuszu 475-lecia Nadania Praw Miejskich Stoczka.

 

 

Data opublikowania: 06:11, 25 maja 2021

Kategorie: Aktualności