Mieszkańcy

                       Miasta Stoczek Łukowski

 

 

 

Drodzy Państwo!

          Kończąc moją działalność na stanowisku Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski, pragnę serdecznie podziękować wszystkim, których w czasie 12 lat mojej pracy spotkałem na swojej drodze. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy zawsze byli otwarci na dialog i wspólne działania, czego efekty widoczne są dziś w całym naszym mieście. Szczególne podziękowania kieruję do radnych Rady Miasta wszystkich trzech kadencji. Pragnę dziś za to serdecznie podziękować.
 

          W latach 2007 – 2018, w których pełniłem funkcję Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski zrealizowałem inwestycje z różnych dziedzin na kwotę około 11 mln 750 tys. zł.

Finansowanie inwestycji pochodziło z budżetu miasta w wysokości 6 mln. zł, jak również pozyskiwane były zewnętrzne źródła w wysokości 5,7 mln. zł.

Można uznać, że średnio na każdą inwestycję uzyskano dofinansowanie w wysokości 49% całości kosztów.

W latach sprawowania przeze mnie funkcji Burmistrza Miasta pozyskano do Zespołu Oświatowego środki finansowe w wysokości ponad 2,5 mln. zł. Ponadto od czerwca 2019 r. w Przedszkolu rozpocznie się realizacja kolejnego projektu współfinasowanego ze środków unijnych „Nasze przyjazne przedszkole – lepszy start w szkole” o wartości 581.596,25 zł.

 

          Dziękuję za wszystkie głosy poparcia. Dzięki Państwa głosom miałem możliwość reprezentowania naszego miasta przez ostatnie 12 lat. Traktuję to jako wielkie wyróżnienie i zaszczyt. Miejsce, w którym żyjemy, jest wyjątkowe! Mam tego świadomość i tym większa jest moja satysfakcja z możliwości pełnienia tu funkcji Burmistrza. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy doceniają wykonaną przeze mnie pracę.

         Odchodzę z urzędu na emeryturę z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Przez te 12 lat działałem ze wszystkich sił angażując się w pracę w stu procentach i dzięki temu udało nam się w tym czasie dokonać wielu zmian na lepsze. Nie było łatwo, ale wciąż uważam, że warto było się starać, ciężko pracować, stawiać czoła często niesprawiedliwej krytyce. Jako obywatel tego miasta, nadal będę interesował się sprawami naszej Małej Ojczyzny.

 

            Dziękując Państwu za wszystko dobro, życzę pomyślności, spełnienia i sukcesów w działaniach. 

 

                                 Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski

                                      Ireneusz Bogdan Szczepanik                       

 

 

 

Stoczek Łukowski, listopad 2018 r.

Data opublikowania: 09:27, 19 listopada 2018

Kategorie: Aktualności